بستر زایمان بیماری نویسنده مبتلا شدن

بستر زایمان: بیماری نویسنده مبتلا شدن بیماری بیماری ام اس حمله قلبی سلول های مغزی

گت بلاگز اجتماعی شاه کلید قانون جذب مخاطب را دارید؟

رعایت چند توصیه راحت ولی مهم تاثیر مثبتی بر جذب اطرافیان و احساس رضایت مخاطب دارد.

شاه کلید قانون جذب مخاطب را دارید؟

فرید منادی روانشناس در گفتگو با خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛با اشاره به اهمیت رعایت نکاتی اخلاقی جهت جذب اطرافیان اظهار کرد: همه افراد خواهان زیاد کردن جذابیت شخصیت خود در میان اطرافیان و دوستان هستند که با رعایت نکاتی مانند شاد بودن و خوش برخوردی با اطرافیان می توان به قانون جذب دست یافت.
وی در ادامه گفت: از جمله عوامل جذابیت در میان اطرافیان، رضایت از داشته های خود، کمک به دوستان در هنگام نیاز، علاقه ورزیدن به دوستان و اعضای خانواده و همچنین توجه به فرد برابر در هنگام صحبت کردن با او است که باعث ایجاد اعتماد طرف برابر به شما می شود.

عبارات مهم : قانون

منادی تصریح کرد: صداقت، آراستگی ظاهری،پرهیز از دروغ، بدگویی و غیبت، در مورد دوستان از دیگر کلیدهای دست یابی به قانون جذب است.
این روانشناس خاطر نشان کرد: اعتماد به نفس و مثبت اندیشی می تواند نقش قابل توجهی در جذابیت شما در میان دوستان تان داشته باشد لیکن این واکنش‌ها موجب دلگرمی و در نتیجه ایجاد انگیزه و امید در میان اطرافیان می شود.
وی با بیان اینکه خوش برخوردی و داشتن اعتماد به نفس اوج موجب می شود که در نخستین برخورد تأثیر مثبتی بر شخص برابر بگذارد، تأکید کرد: شوخ طبعی تاثیر مثبتی در زیاد کردن انرژی مخاطب دارد، که البته در این کار نباید زیاده روی کرد و یا از جوک های زشت و زشت استفاده شود آیا که تاثیر معکوس بر فرد دارد.
منادی گفت: اگر مخاطب شما در زمینه خاصی سابقه درخشانی داردبا اشاره به این موفقیت او را تحسین کنید.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: قانون | مخاطب | اعتماد | اعتماد به نفس | اخبار خانواده | روانشناس | جذب مخاطب | شخصیت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog