بستر زایمان بیماری نویسنده مبتلا شدن

بستر زایمان: بیماری نویسنده مبتلا شدن بیماری بیماری ام اس حمله قلبی سلول های مغزی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آب در کشور عزیزمان ایران ارزان است

حل بحران آب نیازمند یک عزم و همکاری ملی است که به جز اعتبار مالی ابعاد متفاوت دیگری مانند آمایش سرزمین، برآورد نیاز، فرهنگ‌سازی، اطلاع‌رسانی و … نیز دارد.

آب در کشور عزیزمان ایران ارزان است

آب در کشور عزیزمان ایران ارزان است

عبارات مهم : ایران

حل بحران آب نیازمند یک عزم و همکاری ملی است که به جز اعتبار مالی ابعاد متفاوت دیگری مانند آمایش سرزمین، برآورد نیاز، فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و … نیز دارد.

معاون دفتر برنامه ریزی آب و آبفای وزارت نیرو به پول نیوز گفت: تامین، استحصال، انتقال، توزیع و تصفیه آب آشامیدنی به ازای هر متر مکعب در کشور بیش از 800 تومان جهت دولت هزینه دارد و این در حالی که همین آب به قیمت ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومان در اختیار مردم قرار می گیرد. از طرفی مشترکان تهرانی هر سال یک میلیارد و 100 میلیون متر مکعب آب آشامیدنی مصرف می کنند. آمار تلخی هست. آماری که به ما می گوید هر سال 880 میلیارد تومان به وسیله دولت جهت آب تهرانی ها هزینه می شود.

هدایت فهمی افزود: هنگامی که صحبت از همکاری همه مردم جهت مدیریت بحران آبی کشور می شود، منظور همه مردم است نه فقط شهروند عادی مصرف کننده و آب شرب. مردم هم در صنعت مشغولند و هم در کشاورزی که بیشترین آب مصرفی کشور را به خود تخصیص داده شده است می دهد. همه باید از مصارف غیر مهم پرهیز کنند.

آب در کشور عزیزمان ایران ارزان است

او با اشاره به اینکه مدیریت بحران آب به اعتبار مالی خلاصه نمی شود، افزود: حل بحران آب نیازمند یک عزم و همکاری ملی است که به جز اعتبار مالی ابعاد متفاوت دیگری مانند آمایش سرزمین، برآورد نیاز، فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و … نیز دارد.

فهمی که اعتقاد است که نمی توان عدد دقیقی جهت تامین اعتبار مورد نیاز جهت ریشه کن کردن بحران آبی کشور اعلام کرد، ادامه داد: حتی هنگامی که اعتبار مورد نیاز در یک سال اعلام می شود، بین 30 تا 50 درصد آن تحقق پیدا می کند.

حل بحران آب نیازمند یک عزم و همکاری ملی است که به جز اعتبار مالی ابعاد متفاوت دیگری مانند آمایش سرزمین، برآورد نیاز، فرهنگ‌سازی، اطلاع‌رسانی و … نیز دارد.

باید پرسید که ایا با توجه به هشدارهای بی آبی مختلفی که این روزها داده می شود و هشتک هایی مثل جنگ آب که ساخته می شود، قیمت کنونی آب چقدر منطقی و کارشناسی شده است است؟

عصر کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | اعتبار | همکاری | مدیریت | آب آشامیدنی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog