بستر زایمان بیماری نویسنده مبتلا شدن

بستر زایمان: بیماری نویسنده مبتلا شدن بیماری بیماری ام اس حمله قلبی سلول های مغزی

گت بلاگز فضای مجازی نخستین دستگاهی که در شرکت اپل ساخته شد حراج می‌شود

رایانه رومیزی Apple-1 با شماره سریال 01-0073 یکی از اسناد به جا مانده از تاریخ صنعت فناوری محسوب می‌شود که نخستین بار در نوامبر 1976 به وسیله یک کاربر خریدا

نخستین دستگاهی که در شرکت اپل ساخته شد حراج می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛یکی از نادرترین رایانه های رومیزی Apple-1 قرار است در طی ماه آینده در یکی از حراجی های کشور آلمان عرضه شود و آینده نگری شده است است این دستگاه نادر با قیمتی بیش از ۱۹۰ هزار دلار به فروش برسد.

عبارات مهم : Apple

رایانه Apple-1 نخستین محصولی است که در شرکت اپل ساخته شده است است.
گفتنی است که در آن وقت این رایانه در قالب کیت رایانه شخصی به فروش می رسید و همچنین به عنوان یک رایانه از پیش سرهم شده است عرضه می شد.

همچنین شرکت اپل با فروشگاه زنجیره ای Byte Shop قراردادی منعقد کرده بود که مطابق آن، این رایانه را به دست مردم و خریداران می رساند. بدهید ترتیب طولی نکشید که مشخص شد بازدیدکنندگان نسبت به این رایانه که قطعات آن از پیش سرهم شده است است و نیازی به اسمبل ندارد، علاقه زیادی نشان داده و میل به به خرید آن دارند.

شایان ذکر است که این رایانه نایاب قرار است در «حراجی گروه برِکِر» در شهر کلن آلمان عرضه شود. کد ساخت این رایانه در شرکت اپل ۰۱-۰۰۷۳ بوده و آن وقت شرکت اپل محصول یاد شده است را با قیمت ۶۶۶.۶۶ دلار به فروش می رساند.

در ضمن به جز رایانه Apple-1 که قرار است ماه آینده به بالاترین قیمت فروخته شود، محصولات دیگری هم به صورت همزمان حراج می شوند که از جمله آنها می توان به میکروپردازنده سرامیکی بسیار کمیاب ۶۵۰۲ و ست کامل تراشه های قدیمی وقت سنج اشاره کرد.

رایانه رومیزی Apple-1 با شماره سریال ۰۱-۰۰۷۳ یکی از اسناد به جا مانده از تاریخ صنعت فناوری محسوب می شود که نخستین بار در نوامبر ۱۹۷۶ به وسیله یک کاربر خریداری شده است بود.

کارشناسان آینده نگری می کنند این محصول بین ۱۸۰ تا ۳۰۰ هزار یورو به فروش برسد و در مجموع گفته می شود ۶۶ دستگاه از رایانه Apple-1 همچنان در دنیا موجود باشد.
منبع : ایتنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: Apple | آلمان | رایانه | دستگاه | رایانه | اپل | اولین ساخته ابل | کامپیوتر اپل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog