بستر زایمان بیماری نویسنده مبتلا شدن

بستر زایمان: بیماری نویسنده مبتلا شدن بیماری بیماری ام اس حمله قلبی سلول های مغزی

گت بلاگز وب‌گردی در کنار سایر براندازان کشور عزیزمان ایران باش! ، توصیه روزنامه سعودی به منافقین

روزنامه الریاض عربستان در گزارشی خواستار حمایت از اقلیت های قومی در کشور عزیزمان ایران و تقویت تجزیه طلبی شد و از منافقین خواست در سیاست های خود در مورد کشو

در کنار سایر براندازان کشور عزیزمان ایران باش! ، توصیه روزنامه سعودی به منافقین

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ بعد از انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران همواره گروه ها و جریان هایی که ضدیتی با این نظام داشته اند مورد حمایت کشورها یا شرکت های ضد ایرانی قرار گرفته اند.

حمایت از گروهک منافقین نیز از موضوعاتی است که عربستان یا رژیم های ضد ایرانی نمی توانند آن را انکار کنند. در طول دو سال گذشته و بعد از اتفاق سفارت عربستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران حمایت های عربستان از منافقین و پوشش رسانه ایی این گروهک چند برابر شده است است.

شبکه العربیه که بازوی رسانه ایی عربستان به شمار میرود صحبت های مریم رجوی سرکرده این گروهک و نشست های هر سال منافقین با حضور اشخاص عربی را به صورت گسترده پوشش داده هست. در آخرین نشست این گروهک ترکی الفیصل مدیر پیشین سرویس امنیت و اطلاعات خارجی عربستان نیز حضور داشت و به صحبت پرداخت.

در کنار سایر براندازان کشور عزیزمان ایران باش! ، توصیه روزنامه سعودی به منافقین

عاید الشمری تحلیلگر و نویسنده عربستانی در مقاله ایی در روزنامه الریاض تلاش کرده به روشنگری در خصوص این گروه بپردازد. الشمری ضمن اینکه جمهوری اسلامی را به نژادپرستی متهم کرده نوشته شاید از حجم فعالیت های مجاهدین خلق موسوم به معارضان ایرانی و حضور رسانه ایی اشخاص مهم در نشست های آنها شگفت زده شوید ولی آن چیزی که همه متوجه آن نمی شوند این است که آنها هم مثل جمهوری اسلامی نژادپرست هستند.

این تحلیلگر عربستانی فارسی خواندن خلیج فارس از سوی منافقین و تأکید بر ایرانی بودن جزایر سه گانه را همسویی این گروهک با سیاست های جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران توصیف کرده است.

نویسنده سعودی ضمن ارائه تاریخچه ایی از فعالیت گروهک منافقین گفت منافقین پروژه رسانه ایی خود را جهت براندازی حکومت فعلی کشور عزیزمان ایران از پاریس شروع کرده اند این عنوان براندازی توصیه خوبی است ولی مسأله اساسی که پروژه سیاسی مجاهدین را تحت الشعاع قرار می دهد عقب گرد توتالیتاریسم در کشور عزیزمان ایران است.

نویسنده سعودی نظام جمهوری اسلامی را به نقض حقوق گروه ها و اقلیت های مذهبی و قومیتی متهم کرده و اعتقاد است منافقین نیز نظر مشابهی در این زمینه دارند و به همین علت از آنها میخواهد اگر قرار است جهت براندازی در کشور عزیزمان ایران تلاشی کنند در اصلاح نظر های خود در این زمینه گام برداشته و با اقلیت های مذهبی و قومیتی ایرانی ارتباط برقرار کرده و به آنها به چشم شریک و همراه خود نگاه کنند.

روزنامه الریاض عربستان در گزارشی خواستار حمایت از اقلیت های قومی در کشور عزیزمان ایران و تقویت تجزیه طلبی شد و از منافقین خواست در سیاست های خود در مورد کشو

نویسنده اعتراف می کند که منافقین به علت همکاری با صدام حسین در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ایران، فاقد جایگاه مردمی یا فعالیت داخلی هستند ولی ارتباط خوبی با بعضی مسئولان آمریکایی و اروپایی دارند به همین علت از سرکرده منافقین می خواهد در نظر های خود بازبینی کرده و طی یک تحول فکری از قومیت های غیر فارس زبان ایرانی جهت خود شرکایی جهت براندازی در این کشور عزیزمان ایران دست و پا کند. الشمری همچنین از رجوی خواسته به صورت آشکار از ادعای امارات بر مالکیت جزایر سه گانه ایرانی حمایت کند.

وی در آخر نتیجه گیری کرده و خطاب به معارضانی که به گفته او میخواهند در کشور عزیزمان ایران براندازی صورت بگیرد توصیه کرده که مجاهدین خلق تنها گزینه موجود نیست به همین علت همه تخم مرغ های خود را در یک سبد نگذارید. او اعتقاد است حمایت از منافقین یک گزینش تاکتیکی است ولی گزینش راهبردی نیست به همین علت از آنهایی که خواستار براندازی در کشور عزیزمان ایران هستند دعوت کرده به این منظور بر گروه های و اقلیت های قومی در کشور عزیزمان ایران سرمایه گذاری کنند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | ایرانی | منافقین | عربستان | براندازی | عربستانی | انقلاب اسلامی | گروهک منافقین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog